از فضایل جناب رسپلی که بسیار هم زبان زد بود ،توانایی ایشون در تخمین زدن بود؛به خصوص تخمین فاصله :)
ایشان که این استعداد رو از عنفوانه کودکی و جوانی داشتند،اما به دلیل کم توجهی اطرافیان به خوبی دیده نشدند و در همان ابتدای کار در نطفه خفه شدند.
اما با ورود به دانشگاه و آغاز مطالعه در رشته فیزیک ،زمینه خودنمایی این استعداد خدادادی ایجاد شد.
اولین بار که دیگران از این استعداد و فضیلت آگاه شدند ،آن زمان بود که در امتحان میان ترم درس فیزیک اول ،ایشان میانگین طول هر ماشین رو 6 متر تخمین زدند و باب های جدیدی از تخمین رو به روی جهانیان گشودند.
اما این رویداد فقط گوشه چشمی از این فضیلت استثنایی ایشون بود.
ایشون حتی با درخواست شدید مریدان در باز کردن ابواب دیگری از علم تخمین،از این امر دوری جستن،اما در بامداد گذشته بر انتظار طولاتی مدت جهانیان پایانی آمد و ایشان دو باب دیگر از ابواب تخمین را در ارتفاع 2500 متری از سطح دریا(جایگاهی که انسان به پروردگار خویش نزدیک تر است و توانایی شنیدن حقایق بیشتری از عالم را دارد ) نزد یکی از مریدان خاص خود گشودند و بیان داشتن که ارتفاع برج میلاد تقریبا 2 کیلومتر هست و همچنین میله پرچم ایران که در نزدیکی پل طبیعت نصب شده تا عمق 1 یا 2 کیلومتری رفته است تا پرچم پایدار باشد. 
و بدین ترتیب بود که تا کنون مردمان از فضایل جنابمان بهره مند شده اند.
بهره مندی روز افزون رو برایتان آرزو مندم.

:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاظم سعیدزاده طراحی سایت سایت رسمی الهه فاخته درب، پنجره و یراق آلات کتابخانه عمومی زنده یاد علی همتی شهر خالدآباد 98music07 فروشگاه و تعمیرات جردن موبایل چت لاو|خاطره عشق مانی میباشد.|رد لاو چت|رد لاو چت|lovechat کویر دانلود گالری عکس رایگان